Čempioni rāda klasi Toronto, “Hurricanes” ar rezervistu vārtos vēlreiz pārspēj “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 5:3 (1:0, 2:1, 2:2) viesos uzvarēja Toronto “Maple Leafs”.

Trīs sekundes pirms pirmā perioda noslēguma vairākumā mača rezultātu atklāja “Lightning” aizsargs Viktors Hedmans. Otrās trešdaļas sākumā Korijs Perijs dubultoja pārsvaru, bet Maikls Bantings vienus vārtus atguva. Vēlāk periodā Ņikita Kučerovs atjaunoja divu vārtu priekšrocību “Lightning” vairākumā.

Trešajā mača nogrieznī Tampabejas komandas uzbrucējs Brendons Hagels panāca trīs vārtu pārsvaru, bet Breidens Points vairākumā guva piektos “Lightning” vārtus. Mičs Mārners guva savus otros vārtus šajā sērijā un Aleksandrs Kerfūts mazākumā raidīja ripu vārtos, bet “Maple Leafs” atspēlēties neizdevās.

Džeks Kempbels tika galā ar 29 no 34 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis atvairīja 31 no 34 “Maple Leafs” raidījumiem. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Citā mačā Karolīnas “Hurricanes” vienība ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) mājās pārspēja Bostonas “Bruins” komandu.

Pirmajā periodā “Hurricanes” vārtsargu Antī Rāntu nācās nomainīt pēc sadursmes ar “Bruins” uzbrucēju Dāvidu Pastrņāku. Vēlāk periodā Karolīnas kluba uzbrucējs Jespers Fasts atklāja rezultātu, bet Sebastians Aho pārsvaru dubultoja.

Otrajā periodā Aho vairākumā panāca trīs vārtu pārsvaru “Hurricanes”, “Bruins” kapteinis Patrīss Beržerons vairākumā vienus vārtus atguva, bet Nīno Nīderraiters perioda noslēgumā atjaunoja trīs vārtu starpību.

Patrīss Beržerons trešā perioda vidū guva savus otros vārtus mačā, bet spēli “Bruins” saglābt neizdevās un Nīderraiters tukšos Bostonas kluba vārtos iemeta savu otro ripu šajā spēlē.

Antī Rānta pirms savainojuma atvairīja visus sešus “Bruins” metienus, bet Līnuss Ulmarks tika galā ar 29 no 33 “Hurricanes” raidījumiem. Pjotrs Kočetkovs atvairīja 30 no 32 metieniem pēc nomaiņas. Karolīnas komanda sērijā ir vadībā ar rezultātu 2-0.