”Canucks” uz NHL izsauc latviešu vārtsargu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vankūveras ”Canucks” no sava fārmkluba uz NHL izsaucis latviešu vārtsargu Artūru Šilovu.

”Canucks” uz NHL izsaukusi Šilovu ārkārtas apstākļu dēļ. Vankūveras kluba otrdienas treniņā veselības problēmu dēļ nepiedalījās komandas pamatvārtsargs Tečers Demko un otrais vārtsargs Jaroslavs Halāks, kurš iepriekšējā nedēļā guva savainojumu.

Šilovs jau pievienojies komandai un aizvadījis ar to treniņu. Tajā piedalījās arī Spensers Mārtins, kurš Vankūveras kluba rindās šosezon ir devies laukumā trijās NHL spēlēs. Kopumā viņš pasaules spēcīgākajā līgā ir aizvadījis sešus mačus.

21 gadu vecais Šilovs šosezon ir devies laukumā desmit spēles Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubā Abotsfordas ”Canucks”, kura rindās atvairījis 88,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,1 vārtus. Viņš nav spēlējis AHL kopš janvāra.

Tāpat latviešu vārtsargs šajā sezonā ir aizvadījis desmit mačus arī ECHL komandas Truārivjēras ”Lions” sastāvā, tiekot galā ar 92% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaižot 2,37 vārtus.

”Canucks” nākamo spēli aizvadīs jau gaidāmajā naktī, kad savā laukumā uzņems Sietlas “Kraken”. Mača sākums paredzēts pulksten 5:00 pēc Latvijas laika. Tiek ziņots, ka šajā mačā Vankūveras kluba vārtus sargās Mārtins. Līdz NHL regulārās sezonas beigām ”Canucks” ir atlikušas tikai trīs spēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: Vankūveras ''Canucks''

Komentāri (0)