SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Canucks” nosūtījuši Šilovu uz fārmklubu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” nosūtījusi Latvijas izlases vārtsargu Artūru Šilovu uz Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks”, ziņots komandas mājaslapā.

Šilovs šajā pārbaudes ciklā vārtos stājās divos mačos, uzvaru neizcīnot, kā arī atvairot 27 no 31 pretinieku metiena. Gaidāms, ka, ja Vankūveras klubam būs nepieciešams vārtsargs no fārmkluba, pirmā izvēle būs tieši Šilovs, jo nav nepieciešamības viņu ievietot neaizsargāto spēlētāju sarakstā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Canucks” neaizsargāto spēlētāju sarakstā ievietojuši piecus hokejistus: Džonu Stīvensu, Noa Džūlsenu, Breidiju Kīperu, Giljamu Brisbuā un Kolinu Deliu. Ja neviena komanda viņus neizvēlēsies, hokejisti nonāks Abotsfordas klubā.

Tāpat, Vankūveras klubs uz Abotsfordu nosūtījis Aršdību Beinsu, Vaiatu Kalinuku, Daņilu Klimoviču, Viljamu Lokvudu un Maiklu DiPietro. AHL klubam arī pievienojies Tristens Nīlsens, kurš bija parakstījis līgumu uz pārbaudes laiku. Tāpat, pārbaudes laiku neizturēja aizsargs Denijs Dekaizers, no kura komanda jau šķīrusies.

Vankūveras klubs regulāro sezonu sāks 13. oktobrī izbraukumā pret Edmontonas “Oilers” plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Vankūveras "Canucks"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)