“Canucks” bez Bļugera piedzīvo sauso zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Bļugers šajā mačā nepiedalījās. Iepriekš treniņā uzbrucējs guva traumu, no kuras viņš joprojām nav atveseļojies. Hokejists arī nedevās piecu spēļu izbraukumā, kas sākās aizvadītajā naktī.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē “Flyers” aizsargs Jegors Zamula atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē mājinieku uzbrucējs Šons Kuturjē realizēja soda metienu, panākot 2:0 Filadelfijas kluba labā.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā neviena no komandām nepārspēja lieliski spēlējošos vārtsargus un “Canucks” piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā.

Kārters Hārts atvairīja visus 25 “Canucks” metienus, bet Tečers Demko tika galā ar 40 no 42 “Flyers” raidījumiem.

“Canucks” ar četriem punktiem trīs spēlēs atrodas ceturtajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flyers” ar četriem punktiem trīs mačos ierindojas septītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 20. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” klubu.