SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Bruins” līderis šodien atsāks slidot pēc smagas operācijas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bostonas “Bruins” uzbrucējs Breds Maršāns šodien pirmo reizi kāps uz ledus pēc maijā veiktās gūžas operācijas, hokejists pavēstīja intervijā kluba preses dienestam.

“Jūtos tā, it kā no jauna mācītos slidot. Sākšu pavisam lēni, bet, cerams, ka tālāk progresēšu ar katru nedēļu. Mērķis – atgriezties novembra pēdējās nedēļās,” par atveseļošanās procesu pavēstīja Maršāns.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Šī gada maijā “Bruins” līderim tika veikta abu gūžu rekonstrukcijas operācija. Atveseļošanās periods šādam savainojumam ir aptuveni seši mēneši. Maršānu arī iepriekš mocījuši savainojumi un hokejistam nācies izlaist ilgus laika periodus.

“2020. gadā man bija trūce un pēc tās operācijas arī radās problēmas ar citiem savainojumiem. Gūžas operāciju veicām šogad, jo es vēlējos pēc iespējas ilgāk turpināt savu karjeru. Lai to izdarītu, operāciju vajadzēja veikt pēc iespējas ātrāk,” vēstīja 34 gadus vecais hokejists.

“Būs grūti skatīties no malas. Domāju, ka vissliktāk būtu, ka komanda sāktu zaudēt, bet es nedomāju, ka tā notiks. Es uzskatu, ka komanda sāks ļoti labi. Puiši šobrīd izskatās ļoti labi, ceru, ka varēs iesākt jaudīgi,” cerību pilns par komandas likteni bija Maršāns.

Aizvadītajā sezonā Maršāns 70 mačos guva 32 vārtus un atdeva 48 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēles septiņās cīņās hokejists izcēlās ar četriem vārtu guvumiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Bostonas “Bruins” pagājušajā sezonā 82 mačos izcīnīja 107 punktus un ierindojās sestajā vietā Austrumu konferencē. Izslēgšanas spēlēs “Bruins” septiņās spēlēs piekāpās Karolīnas “Hurricanes” komandai.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)