Bļugers vēl nespēlē, “Canucks” pagarina punktu sēriju līdz deviņiem mačiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Bļugers šajā spēlē nepiedalījās. Uzbrucējs pirms sezonas sākuma guva savainojumu un vēl nav spēlējis, taču viņš jau piedalās treniņos. Kluba galvenais treneris Riks Tokets iepriekš paziņoja, ka hokejists varētu atgriezties laukumā jau šajā izbraukumā.

Jau pirmā perioda 15. sekundē “Canucks” uzbrucējs Broks Besers atklāja mača rezultātu, bet Iļja Mihejevs trešajā minūtē dubultoja pārsvaru. Dreiks Batersons gan 19. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Artjoms Zubs izlīdzināja rezultātu, bet 19. minūtē Džei Tī Millers vēlreiz izvirzīja vadībā “Canucks”.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Iļja Mihejevs dubultoja Vankūveras kluba pārsvaru, bet Eliass Petersons 14. minūtē vairākumā panāca rezultātu 5:3 “Canucks” labā.

Vankūveras komanda noturēja pārsvaru un izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, kā arī astoto pēdējās deviņās spēlēs. Jāpiemin, ka “Canucks” izcīnījuši vismaz punktu deviņos mačos pēc kārtas.

Keisijs DeSmits apstādināja 28 no 30 “Senators” raidījumiem, bet Antons Forsbergs tika galā ar 11 no 16 “Canucks” metieniem.

“Canucks” ar 21 punktu 13 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Senators” ar desmit punktiem 12 mačos ierindojas pēdējā, 16. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 12. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs” vienību.