Bļugers sekundi pirms perioda beigām nopelna pirmo punktu Vankūverā, “Canucks” uzveic pastarīti (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) uzvarēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un četrās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, astoņas (!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 70% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 14. minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs arklāja mača rezultātu.

Vien sekundi pirms otrā perioda beigām Teodors Bļugers mazākumā no lieliskas pozīcijas izdarīja metienu pa vārtiem. Lai gan viņam pārspēt Makenziju Blekvudu neizdevās, Sems Lafertijs ieraidīja vārtos atlēkušo ripu.

Trešā mača nogriežņa 48. sekundē Tomāšs Hertls vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču astotajā minūtē Džei Tī Millers atjaunoja “Canucks” divu vārtu priekšrocību. Šo pārsvaru “Canucks” arī noturēja līdz spēles beigām.

Tečers Demko atvairīja 27 no 28 “Sharks” metieniem, bet Makenzijs Blekvuds tika galā ar 37 no 40 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon piecās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 27 punktiem 19 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Sharks” ar septiņiem punktiem 18 mačos ierindojas pēdējā, 16. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 23. novembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Kolorado “Avalanche” vienību.