Bļugers rezultatīvs uzvarā pret jauno zvaigzni Bedārdu (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” ar rezultātu 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) apspēlēja Čikāgas “Blackhawks”.

Pirmajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Niks Folīno 10. minūtē atklāja rezultātu, bet deviņas minūtes vēlāk Eliass Petersons panāca 1:1.

Otrās trešdaļas 35. sekundē Folīno guva savus otros vārtus spēlē. Divarpus minūtes vēlāk Dakota Džošuā pēc Teodora Bļugera piespēles izlīdzināja rezultātu. Pēc 41 sekundes Broks Besers izvirzīja “Canucks” vadībā. Perioda 16. minūtē Iļja Mihejevs panča 4:2.

Trešajā periodā “Canucks” aizsargs Ņikita Zadorovs palika neapmierināts ar vienu no epizodēm un izprovocēja uz kautiņu “Blackhawks” uzbrucēju Rīsu Džonsonu. Zadorovs tika noraidīts līdz spēles beigām.

Septītajā minūtē Kouls Gūtmans realizēja vairākumu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Bļugers šajā spēlē uz laukuma pavadīja 16 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā atdeva rezultatīvu piespēli, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 60% iemetienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Bļugers 18 spēlēs atzīmējies ar trīs vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Canucks” ar 44 punktiem 32 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē. Tikmēr “Blackhawks” ar 19 punktiem 30 mačos ieņem pēdējo, 16. vietu Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 20. decembrī pret Nešvilas “Predators”.