Bļugers regulāro sezonu noslēdz ar “-3” un zaudējumu “Jets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās Vinipegas “Jets” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 23 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Konors Gārlands, bet 12. minūtē Gabriels Vilardi panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 55. sekundēs Kouls Perfetī izvirzīja vadībā “Jets”, taču Eliass Lindholms 18. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Ņikita Čibrikovs vēlreiz deva priekšrocību Vinipegas klubam, bet 18. minūtē Kouls Perfetī pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Lorēns Brosuā atvairīja 18 no 20 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 22 no 25 “Jets” raidījumiem.

Bļugers šosezon 68 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

Jāpiemin, ka hokejists atjaunojis personisko NHL rezultativitātes rekordu. Bļugers 28 punktus nopelnīja arī 2021./2022. gada sezonā, kad viņš Pitsburgas “Penguins” rindās guva deviņus vārtus un atdeva 19 piespēles.

“Canucks” ar 109 punktiem 82 spēlēs atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet “Jets” ar 110 punktiem 82 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Vankūveras komanda arī nodrošinājusi pirmo vietu Klusā okeāna divīzijā. Šī bija pēdējā kluba spēle regulārajā sezonā.

Pirmajā Play-off kārtā Bļugera klubs krustos nūjas ar Nešvilas “Predators” vienību. Pirmā spēle sērijā gaidāma 21. aprīlī Vankūvērā plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.