Bļugers pozitīvs, Šilovs atkal rezervē, “Canucks” atgriežas pirmajā vietā NHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) apspēlēja Kalgari “Flames” vienību.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 13 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Mača rezultāts tika atklāts jau pirmā perioda 48. sekundē, kad ar precīzu metienu izcēlās “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Hoglanders dubultoja pārsvaru, taču 19. minūtē Rasmuss Andersons vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Džei Tī Millers vairākumā panāca 3:1 Vankūveras komandas labā, bet Eliass Lindholms 70 sekundes pirms pamatlaika beigām ieraidīja ripu tukšos “Flames” vārtos.

Džoels Henlijs 19 sekundes pirms spēles beigām vēl reizi sarūgtināja “Canucks” līdzjutējus, taču atspēlēties Kalgari hokejistiem laika vairs nepietika.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 22 no 24 “Flames” metieniem, bet Jakobs Markstrēms tika galā ar 22 no 25 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 57 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 98 punktiem 71 spēlē atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un visā līgā, bet “Flames” ar 71 punktu 69 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Abu latviešu komanda izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas un septiņus panākumus pēdējās deviņās spēlēs.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 26. martā mājās plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.