Bļugers pozitīvs “Penguins” zaudējumā (VIDEO)

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:6 (1:1, 1:3, 0:2) piekāpās Detroitas “Red Wings” komandai.

Bļugeram šajā mačā 13:34 minūtēs uz ledus viens metiens pa pretinieku vārtiem, viens spēka paņēmiens un viens bloķēts metiens. Tāpat, hokejists uzvarēja 17% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda sākumā Broks Makgins izvirzīja vadībā Bļugera klubu, taču vairākumā perioda izskaņā Dominiks Kubalīks panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā “Red Wings” guva trīs vārtus pēc kārtas – Filips Zadina, Elmers Soderblums un Stīvens Kampfers izcēlās ar precīziem metieniem. Braiens Rasts perioda izskaņā gan vienus vārtus atguva.

Trešajā mača nogrieznī Tailers Spezia palielināja “Red Wings” pārsvaru līdz piecām ripām, bet punktu mačam pielika Kubalīks ar precīzu metienu mazākumā.

Pirmā spēle Bļugera klubam regulārajā sezonā naktī uz 14. oktobri pret Arizonas “Coyotes” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.