Bļugers nopelna piespēli, Merzļikins smejas pēdējais un izcīna uzvaru (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultātu 4:3 (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos apspēlēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un četrās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 63,6% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers atklāja mača rezultātu, bet tikai 27 sekundes vēlāk Jegors Činakovs panāca neizšķirtu.

Pēc lieliskas Teodora Bļugera piespēles Konors Gārlands 15. minūtē gan vēlreiz izvirzīja vadībā viesus.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Dmitrijs Voronkovs vairākumā izlīdzināja rezultātu, taču astotajā minūtē skaitlisko pārsvaru izmantoja Vankūveras klubs – šoreiz precīzs bija Eliass Petersons.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Dmitrijs Voronkovs ar saviem otrajiem vārtiem spēlē tomēr spēja panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja “Blue Jackets”. Izšķirošos vārtus guva uzbrucējs Kirils Marčenko.

Elvis Merzļikins atvairīja 27 no 30 “Canucks” metieniem, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 38 no 41 “Blue Jackets” raidījuma.

Merzļikins šosezon 24 spēlēs atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,22 vārtus.

Bļugerš šajā sezonā 30 cīņās nopelnījis piecus precīzus metienus un 13 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 61 punktu 43 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blue Jackets” ar 35 punktiem 43 cīņās ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Merzļikina klubam paredzēta 20. janvārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika savā laukumā pret Ņūdžersijas “Devils”, bet Bļugera vienība sezonu turpinās mājās 19. janvārī plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes”.