Bļugers nopelna 20. piespēli sezonā, “Canucks” pieveic “Canadiens” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) apspēlēja Monreālas “Canadiens” vienību.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 31 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 55,6% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Pirmā perioda 16. minūtē “Canucks” aizsargs Ņikita Zadorovs atklāja mača rezultātu, bet 20. minūtē Zadorovs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 19. minūtē Konors Gārlands pēc Teodora Bļugera piespēles panāca 3:0, taču 53 sekundes vēlāk Jurajs Slafkovskis vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Nilss Omans guva ceturtos “Canucks” vārtus šajā spēlē. Atlikušo pārsvaru Vankūveras klubs noturēja līdz mača beigām.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 16 no 17 “Sabres” metieniem, bet Semjuels Montembo tika galā ar 21 no 25 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 56 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 96 punktiem 70 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Canadiens” ar 62 punktiem 69 cīņās ierindojas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 24. martā mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames”.