Bļugers nespēlē, “Stars” atgriež intrigu sērijā pret “Golden Knights” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla piektajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) mājās piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

Pirmā perioda 14. minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Ivans Barbašovs pēc lieliska individuāla izgājiena atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Lūks Glendenings pielika nūju Tomasa Hārlija metienam un panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Čāndlers Stīvensons ar lielisku plaukstas metienu vēlreiz izvirzīja vadībā Vegasas klubu, taču sestajā minūtē Džeisons Robertsons izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Tajs Delandrija jau deva priekšrocību Dalasas vienībai, bet 13. minūtē pats Delandrija pārsvaru dubultoja. “Stars” izdevās noturēties līdz beigām un pagarināt sēriju līdz vismaz sešām spēlēm.

Eidins Hils atvairīja 30 no 34 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 27 no 29 “Golden Knights” raidījumiem.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2. Nākamā spēle starp abām komandām 30. maijā, Dalasā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.