Bļugers lielisks iemetiena aplī, “Penguins” piekāpjas rezultatīvā mačā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:6 (1:1, 1:2, 2:3) mājās piekāpās Kolorado “Avalanche” vienībai.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 43 sekundēs izdarīja divus metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 67% iemetienu, vienreiz atdeva pretinieku spēlētājam ripu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas trešajā minūtē Kolorado “Avalanche” uzbrucējs Neitans Makkinons atklāja mača rezultātu, bet Braiens Rasts sestajā minūtē panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

J.T. Komfers desmitajā otrā perioda minūtē atjaunoja pārsvaru “Avalanche” komandai, bet Neitans Makinons 13. minūtē guva savus otros vārtus mačā. Evans Rodrigezs 18. minūtē samazināja Kolorado kluba pārsvaru līdz minimumam.

Trešajā mača nogrieznī Džošs Mensons vēlreiz deva divu vārtu priekšrocību “Avalanche”, bet 16. minūtē Darens Helms pārsvaru palielināja līdz trim ripām.

Džeiks Gencels 19. minūtē deva cerību “Penguins”, bet Arturī Lekonens tukšos vārtos guva sesto ripu “Avalanche” labā. Maiks Matesons tomēr 31 sekundi pirms mača beigām vēlreiz samazināja rezultāta starpību, bet tomēr šis vārtu guvums nāca par vēlu.

Tristans Džarijs šajā mačā tika galā ar 26 no 31 “Avalanche” raidījumiem, bet Dārsijs Kempers atvairīja 41 no 45 “Penguins” metieniem.

Teodors Bļugers šosezon 54 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu “+8”.

Pitsburgas vienība ar 92 punktiem 71 spēlē atrodas septītjā vietā Austrumu konferencē. Kolorado “Avalanche” klubs ar 106 punktiem 70 cīņās ierindojas pirmajā vietā NHL.