Bļugers izceļas ar savu devīto piespēli sezonā, “Canucks” zaudē Sentluisā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Sentluisas “Blues” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 39 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 40% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mača rezultātu “Canucks” atklāja jau spēles otrajā minūtē, kad pēc Teodora Bļugera piespēles vārtus guva Konors Gārlands.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Koltons Pareiko izlīdzināja rezultātu, bet trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Roberts Tomass izvirzīja vadībā “Blues”. Šo pārsvaru mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Tečers Demko apstādināja 30 no 32 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 25 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 24 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 51 punktu 38 spēlēs atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet “Blues” ar 39 punktiem 37 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 7. janvārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils”.