Bļugers gūst vārtus un pagarina punktu sēriju līdz septiņām spēlēm, “Canucks” piedzīvo neveiksmi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 47 sekundēs guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 42,9% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 16. minūtē “Flyers” aizsargs Jegors Zamula vairākumā atklāja rezultātu.

17. minūtē Šons Volkers dubultoja “Flyers” pārsvaru, bet vien 45 sekundes vēlāk Džoels Farabijs guva trešos viesu vārtus.

Trešā mača nogriežņa 25. sekundē Teodors Bļugers vienus vārtus atguva, taču sestajā minūtē Gārnets Hetevejs mazākumā atjaunoja Filadelfijas kluba trīs vārtu priekšrocību, ko viesi arī noturēja līdz spēles beigām.

Samuels Ersons pirms nomaiņas atvairīja 18 no 19 “Canucks” metieniem, bet Kārters Hārts tika galā ar visiem septiņiem atlikušajiem raidījumiem. Keisijs DeSmits apstādināja 21 no 25 “Flyers” metieniem.

Bļugers šosezon 22 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Latvijas izlases uzbrucējs izcēlies ar rezultativitāti pēdējās sešās spēlēs, kas ir viņa karjeras ilgākā punktu sērija. Šajos mačos Bļugers nopelnījis trīs precīzus metienus un sešas piespēles.

“Canucks” ar 49 punktiem 36 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flyers” ar 42 punktiem 34 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 3. janvārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators”.