Bļugers gūst vārtus un izkaujas, “Canucks” izcīna pārliecinošu uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 31 sekundē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 38,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers pirmā perioda sestajā minūtē arī atklāja mača rezultātu, mazākumā apzogot pretinieku un lieliski apspēlējot vārtsargu Džoiju Dakordu. Jāpiemin, ka tas bija 100. punkts viņa karjerā.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Dakota Džošua dubultoja pārsvaru, bet 18. minūtē Tajs Kartje vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Sems Lafertijs atjaunoja “Canucks” divu vārtu priekšrocību, bet Nilss Hoglanders 13. minūtē tika pie ceturtajiem vankūveras kluba vārtiem.

Iļja Mihejevs 18. minūtē ieraidīja piekto un noslēdzošo ripu “Kraken” vārtos. Mača beigās dūres ar pretinieku spēlētāju Jannī Gūrdu izvicināja Teodors Bļugers.

Tečers Demko atvairīja 23 no 24 “Kraken” metieniem, bet Džoijs Dakords tika galā ar 22 no 27 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon septiņās spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 29 punktiem 21 spēlē atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kraken” ar 21 punktu 22 mačos ierindojas astotajā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 26. novembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks” vienību.