Bļugers aktīvs, “Canucks” papildlaikā apspēlē “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un piecās sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 11. minūtē “Kings” uzbrucējs Trevors Mūrs atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Eliass Petersons panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva, taču papildlaika otrajā minūtē Džei Tī Millers izrāva uzvaru “Canucks”.

Tečers Demko apstādināja 17 no 18 “Kings” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 29 no 31 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 50 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 87 punktiem 64 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kings” ar 73 punktiem 61 cīņā ierindojas sestajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 6. martā viesos plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.