Bļugeram trīs metieni “Penguins” zaudējumā bullīšos (VIDEO)

Teodors Bļugers, hokejazinas.com

Teodors Bļugers | Foto: NHL.com

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:5 (1:3, 2:0, 1:1, 0:0, 0:1) viesos pēcspēles metienos piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 15 minūtes un 49 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Tāpat, Bļugers uzvarēja 58% iemetienu un vienreiz atdeva ripu pretspēlētājam.

Lai gan pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Džeiks Gencels, nākamos trīs vārtus guva “Islanders” komanda – Zeks Parizē guva vārtus vairākumā un mazākumā ar nepilnu trīs minūšu atstarpi, bet 38 sekundes pirms perioda beigām Džošs Beilijs deva Ņujorkas klubam trīs vārtu pārsvaru.

Otro periodu veiksmīgāk aizvadīja “Penguins” vienība. Dentons Hainens ceturtajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Džeiks Gencels 19. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Džošs Beilijs trešā mača nogriežņa trešajā minūtē vēlreiz vadībā izvirzīja “Islanders”, bet Džefs Kārters sestajā minūtē vairākumā panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā vienīgo precīzo raidījumu izpildīja “Islanders” uzbrucējs Kails Palmieri.

Keisijs Desmits atvairīja 33 no 37 “Islanders” metieniem, bet Iļja Sorokins tika galā ar 43 no 47 “Penguins” raidījumiem.

“Penguins” šosezon 75 mačos nopelnījuši 95 punktus un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Vašingtonas “Islanders” ir devītie Rietumu konferencē 77 punktiem 72 cīņās.