Site icon Hokeja ziņas

Bļugeram pirmā piespēle sezonā, “Canucks” sausais panākums (VIDEO)

Teodors Bļugers, hokejazinas.com

Teodors Bļugers | Foto: Kyle Ross-Imagn Images

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases hokejistu Artūra Šilova un Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) viesos apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Teodors Bļugers 15 minūtēs un 51 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 17. minūtē spēles rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Nilss Hoglanders, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Broks Besers dubultoja pārsvaru.

Vien 50 sekundes pēc Besera vārtiem Teodors Bļugers uzvarēja iemetienu pretinieku zonā. Pēc iemetiena ripu uzreiz vārtos šāva Vankūveras kluba uzbrucējs Kīfers Šērvuds.

Atlikušajā spēles daļā neviena no komandām vārtus neguva un “Canucks” izcīnīja otro uzvaru sezonā.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Kevins Lankinens atvairīja visus 26 “Flyers” metienus, bet Samuels Ersons tika galā ar 29 no 32 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon piecos mačos ticis pie diviem vārtu guvumiem un vienas rezultatīvas piespēles..

Šilovs divās cīņās apstādinājis 83,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 4,50 ripas.

“Canucks” ar sešiem punktiem piecos mačos ieņem desmito pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Šilova un Bļugera vienība aizvadīs 23. oktobrī plkst. 3:15 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Čikāgas “Blackhawks”.