Bļugeram piespēle, NHL līderi “Canucks” pieveic pastarīti “Blackhawks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) pieveica Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un deviņās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 60% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda 11. minūtē “Canucks” uzbrucējs Konors Gārlands atklāja mača rezultātu, begt otrās trešdaļas devītajā minūtē Gārlands dubultoja viesu pārsvaru.

Tailers Džonsons 17. minūtē vairākumā vienus vārtus atguva, taču Nilss Hoglanders 19. minūtē atjaunoja “Canucks” divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē pēc Teodora Bļugera piespēles 4:1 Vankūveras kluba labā panāca Dakota Džošua.

Kevins Korčinskis 14. minūtē spēja gūt otros Čikāgas vienības vārtus, taču “Canucks” noturēja atlikušo pārsvaru līdz spēles beigām.

Tečers Demko atvairīja 21 no 23 “Blackhawks” metieniem, bet Petrs Mrazeks tika galā ar 34 no 38 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 40 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles. Latvijas hokejists pārtrauca septiņu maču sēriju bez punktiem.

“Canucks” ar 78 punktiem 54 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blackhawks” ar 31 punktu 53 cīņā ierindojas pēdējā, 16. pozīcijā Rietumu konferencē, kā arī pēdējā, 32. vietā NHL.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 16. februārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings”.