Bļugeram piespēle, “Canucks” cīņā par pirmo vietu Rietumu konferencē piekāpjas “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 37 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 44,4% iemetienu, nopelnīja četras soda minūtes, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 19. minūtē vairākumā spēles rezultātu atklāja “Stars” uzbrucējs Rūpe Hincs, taču otrās trešdaļas astotajā minūtē Džei Tī Millers pēc Konora Gārlanda un Teodora Bļugera piespēlēm panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē “Stars” kapteinis Džeimijs Bens realizēja skaitlisko pārsvaru un vēlreiz izvirzīja vadībā savu komandu. Jāpiemin, ka noraidījumu, kas atļāva Dalasas klubam izvirzīties vadībā, nopelnīja Teodors Bļugers.

18. minūtē Džeisons Robertsons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 31 no 33 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 27 no 28 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 59 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 98 punktiem 73 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Stars”, kas šajā spēlē nodrošināja vietu Play-off, ar 101 punktu 74 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 31. martā mājās plkst. 22:30 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks”.