Bļugeram negatīva lietderība, “Canucks” mājās pieveic “Red Wings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:1, 1:0) pieveica Detroitas “Red Wings” vienību.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 40 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 62,5% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda astotajā minūtē mača rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers, bet desmitajā minūtē Eliass Lindholms dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Ņikita Zadorovs panāca 3:0 Vankūveras vienības labā, taču Džei Tī Komfers 15. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Eliass Lindholms atjaunoja “Canucks” trīs vārtu pārsvaru, ko mājinieki arī noturēja līdz spēles beigām.

Tečers Demko atvairīja 27 no 28 “Red Wings” metieniem, bet Alekss Laions tika galā ar 17 no 21 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 41 spēlē guvis piecus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 80 punktiem 55 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Blackhawks” ar 60 punktiem 53 cīņā ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 18. februārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets”.