Bļugeram mazākais spēles laiks šosezon “Penguins” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) mājās piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja vien deviņas minūtes un 15 sekundes, kas ir viņa mazākais spēles laiks šosezon, neskaitot maču, kurā uzbrucējs guva savainojumu. Tāpat, Latvijas izlases kapteinis vienreiz meta pa vārtiem, vienreiz atdeva pretspēlētājam ripu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1” un uzvarēja vien 33% iemetienu.

Pirmā perioda 13. minūtē mača rezultātu atklāja “Oilers” aizsargs Evans Bušārs, bet otrā perioda sestajā minūtē “Penguins” labā vārtus guva Džefs Kārters. Tie gan bija vienīgie Pitsburgas komandas vārti šajā mačā.

Vien 25 sekundes pēc Kārtera vārtu guvuma Evanders Keins atjaunoja “Oilers” pārsvaru. Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Zeks Haimans vairākumā palielināja “Oilers” pārsvaru līdz divām ripām, bet Konors Makdeivids desmitajā minūtē vairākumā guva ceturtos “Oilers” vārtus.

19. trešās trešdaļas minūtē Zeks Kasians raidīja ripu tukšos “Penguins” komandas vārtos un pielika punktu mačam.

Keisijs Desmits tika galā ar 37 no 41 “Oilers” raidījuma, bet Maiks Smits atvairīja 33 no 34 “Penguins” metieniem.

Teodors Bļugers šosezon 64 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Penguins” šosezon 81 mačā nopelnījuši 101 punktu un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Edmontonas “Oilers” ir piektajā vietā Rietumu konferencē ar 100 punktiem 80 cīņās.

Pēdējais mačs šajā regulārajā sezonā “Penguins” naktī uz sestdienu, 30. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” vienību.