Bļugeram divi metieni, “Penguins” pārmētā un trešajā periodā salauž “Coyotes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) viesos uzveica Arizonas “Coyotes” komandu.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 50 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 40% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā mača trešdaļā Kasperi Kapanens atklāja rezultātu Pitsburgas komandas labā. Vēlāk periodā Kleitons Kellers rezultātu izlīdzināja.

Trešā mača nogriežņa vidū vadībā “Penguins” vēlreiz izvirzīja veterāns Jevgēņijs Malkins, bet Sidnijs Krosbijs dubultoja pārsvaru nepilnas četras minūtes vēlāk. “Penguins” kapteinis Krosbijs mačam arī spēja pielikt punktu, raidot ripu tukšos vārtos.

Tristans Džarijs šajā mačā izcīnīja 31. uzvaru šosezon un tika galā ar 20 no 21 “Coyotes” raidījuma, bet Skots Vedžvuds aizvadīja lielisku maču, atvairot 45 no 48 “Penguins” metieniem.

Pitsburgas vienība ar 85 punktiem 63 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē. Arizonas “Coyotes” klubs ar 44 punktiem 61 cīņā ierindojas 14. vietā Rietumu konferencē.