Bļugeram divi metieni, “Canucks” papildlaikā piekāpjas “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Vankūveras “Canucks” viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz laukuma atradās 15 minūtes un 23 sekundes, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 54,5% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šilovs šajā spēlē atradās ārpus pieteikuma.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 11. minūtē “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs vairākumā atklāja spēles rezultātu. Raiens Ņūdžents-Hopkinss 14. minūtē gan panāca neizšķirtu.

Arī trešajā mača nogrieznī neviena no komandām nespēja ieraidīt ripu vārtos, taču papildlaika pirmajā minūtē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids nodrošināja uzvaru savam klubam.

Stjūarts Skiners atvairīja 21 no 22 “Canucks” metieniem, bet Keisijs Desmits tika galā ar 27 no 29 “Oilers” raidījumiem.

Abu latviešu klubs sezonu sāks 12. oktobrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Edmontonas “Oilers” vienību.