Bļugeram “-2”, “Canucks” nespēj atspēlēties mača beigās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:2, 1:2) piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un desmit sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes uzvarēja 47% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Džeimijs Oleksiaks panāca neizšķirtu.

14. minūtē Džordans Eberle izvirzīja vadībā viesus, bet Vankūveras kluba kapteinis Kvins Hjjūzs 16. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Jannī Gūrds vēlreiz deva priekšrocību “Kraken”, bet Metjū Benīrss septītajā minūtē to dubultoja.

Vien 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Nilss Hoglanders samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču atspēlēties bija par vēlu un “Canucks” piedzīvoja zaudējumu.

Filips Grūbauers atvairīja 21 no 24 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 22 no 26 “Kraken” raidījumiem.

Bļugers šosezon četrās spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Canucks” ar 25 punktiem 18 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kraken” ar 18 punktiem 19 mačos ierindojas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 21. novembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks” vienību.