Bļugeram 14. piespēle sezonā, “Canucks” turpina punktu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 43 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 61,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”

Pirmā perioda 17. minūtē “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons atklāja mača rezultātu, bet 19. minūtē Treviss Dermots panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 20. minūtē pēc Teodora Bļugera un Nilsa Hoglandera piespēlēm Dakota Džošua vēlreiz izvirzīja vadībā Vankūveras klubu. Šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Tečers Demko apstādināja 20 no 21 “Coyotes” metiena, bet Konors Ingrms tika galā ar 24 no 26 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 31 spēlē guvis piecus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” ar 64 punktiem 45 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Coyotes” ar 45 punktiem 43 cīņās ierindojas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.

Vankūveras vienība izcīnījusi uzvaru pēdējās sešos no septiņām spēlēm, nopelnot punktu katrā no šīm cīņām.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 21. janvārī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs”.