Bļugeram “-1” zaudējumā bijušajai komandai (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) piekāpās aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienībai Vegasas “Golden Knights”.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 33 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 37,5% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Ivans Barbašovs atklāja mača rezultātu, bet Džeks Aikels 17. minūtē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Viljams Karlsons vairākumā panāca rezultātu 3:0 viesu labā, bet trešā mača nogriežņa 16. sekundē Brets Haudens ieraidīja ceturto ripu “Canucks” vārtos.

Andrejs Kuzmenko piektajā minūtē vēl spēja atgūt vienus vārtus, taču atspēlēties bija par vēlu un “Canucks” piedzīvoja zaudējumu.

Eidind Hils pirms nomaiņas atvairīja visus 16 “Canucks” metienus, bet Logans Tompsons apstādināja piecus no sešiem atlikušajiem raidījumiem. Tečers Demko apstādināja 40 no 44 “Golden Knights” metieniem.

Bļugers šosezon desmit spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 31 punktu 24 spēlēs atrodas trešajā vietā Rietumu konferencē, bet “Golden Knights” ar 34 punktiem 24 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 3. decembrī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames” vienību.