Bļugeram “-1”, “Canucks” sabrūk trešajā periodā un zaudē “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 11 minūtēs un 14 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 20% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 14. minūtē “Kings” aizsargs Drū Dautijs atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē viesu kapteinis dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Broks Besers realizēja skaitlisko pārsvaru un atguva vienus vārtus, taču piektajā minūtē Kevins Fiala atjaunoja “Kings” divu vārtu priekšrocību.

13. minūtē Brendts Klārks guva ceturtos Losandželosas kluba vārtus, bet Trevors Mūrs 16. minūtē panāca rezultātu 5:1 “Kings” labā, ko viesi arī noturēja līdz spēles beigām.

Kems Talbots tika galā ar 22 no 23 “Canucks” raidījumiem, bet Tečers Demko atvairīja 15 no 20 “Kings” metieniem.

Bļugers šosezon 48 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” 83 punktiem 62 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kings” ar 70 punktiem 59 cīņās ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Jāpiemin, ka Vankūveras komanda zaudējusi pēdējās sešas no septiņām spēlēm.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 4. martā viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” vienību.