Bļugeram “-1”, “Canucks” nespēj atspēlēties un piekāpjas “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 51 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 42,9% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda astotajā minūtē mača rezultātu atklāja “Kings” uzbrucējs Kevins Fiala, bet 13. minūtē Sems Lafertijs panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 17. minūtē Bleiks Lizots vēlreiz izvirzīja vadībā Losandželosas klubu, bet kapteinis Anže Kopitārs 19. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Broks Besers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču panākt neizšķirtu “Canucks” nespēja.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 16 no 19 “Kings” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 21 no 23 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 58 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 98 punktiem 72 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Kings” ar 87 punktiem 71 cīņā ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Vankūveras klubam paredzēts 29. martā mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars”.