Bļugera un Šilova “Canucks” izlaiž trīs vārtu pārsvaru, papildlaikā kapitulē “Avalanche” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:1, 0:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Kolorado “Avalanche” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 48 sekundēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 24. sekundē mača rezultātu atklāja “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers, bet trešajā minūtē Iļja Mihejevs, kurš lauza 35 spēļu sēriju bez gūtiem vārtiem, dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Ņikita Zadorovs palilināja “Canucks” priekšrocību līdz trim ripām, taču vien trīs sekundes pirms perioda beigām Mikko Rantanens vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Neitans Makinons vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet devītajā minūtē Ross Koltons panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika 30. sekundē Neitans Makinons realizēja “Avalanche” skaitlisko pārsvaru un izrāva uzvaru savam klubam.

Artūrs Šilovs šajā spēlē atradās rezervē. Keisijs DeSmits atvairīja 30 no 34 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 18 no 21 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 53 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Šilovs NHL šosezon nav spēlējis. Vārtsargs 33 cīņās ar Amerikas hokeja līgas (AHL) klubu Abotsfordas “Canucks” izcīnījis 15 uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,74 vārtus.

“Canucks” ar 92 punktiem 67 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, bet “Avalanche” ar 89 punktiem 67 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs abu latviešu klubam klubam paredzēts 17. martā mājās plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals” vienību.