Bļugera un Šilova “Canucks” ielaiž četras ripas pirmajā periodā un piekāpjas čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:6 (1:4, 1:1, 1:1) piekāpās Vegasas “Golden Knights” vienībai.

Bļugers šajā spēlē precīzi 13 minūtēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Golden Knights” rindās vārti un divas piespēles Džonatanam Maršeso, vārti un piespēle Entonijam Mantam un Džekam Aikelam, divas piespēles Ivanam Barbašovam, bet precīzs metiens Noam Hanifinam, Bretam Haudenam un Viljamam Karlsonam.