Bļugera “Penguins” vārtsargu mačā piekāpjas līgas līderiem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) viesos piekāpās Kolorado “Avalanche” vienībai.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus pavadītajās 15 minūtēs un 20 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, divreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas desmitajā minūtē Kolorado “Avalanche” uzbrucējs Miko Rantanens atklāja mača rezultātu. “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs 15. minūtē rezultātu izlīdzināja, bet Nikolass Obe Kubels vien 20 sekundes vēlāk atkal vadībā izvirzīja “Avalanche”.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē “Penguins” aizsargs Maiks Matesons vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet Pitsburgas komandas priekus vēlreiz pavisam ātri sabojāja “Avalanche” – aizsargs Devons Teivzs 27 sekundes pēc Matesona vārtu guvuma atkal deva pārsvaru Kolorado klubam, ko arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Tristans Džarijs šajā mačā tika galā ar 35 no 38 “Avalanche” raidījumiem, bet Dārsijs Kempers atvairīja 38 no 40 “Penguins” metieniem.

Teodors Bļugers šosezon 53 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu “+8”.

Pitsburgas vienība ar 92 punktiem 70 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē. Kolorado “Avalanche” klubs ar 104 punktiem 69 cīņās ierindojas pirmajā vietā NHL.