Bļugera “Penguins” spēlē sešus periodus un salauž “Rangers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pirmajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda trešajā papildlaikā ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmajā mača periodā pārsvars piederēja Ņujorkas komandai un spēles rezultātu vairākumā atklāja “Rangers” aizsargs Ādams Fokss.

Otrajā trešdaļā Endrū Kops dubultoja “Rangers” pārdsvaru, bet Džeiks Gencels guva divus vārtus “Penguins” labā un panāca izlīdzinājumu.

Kriss Kraiders mazākumā atkal deva pārsvaru Ņujorkas vienībai, bet Braiens Rasts vairākumā vēlreiz izlīdzināja mača rezultātu.

Nākamos trīs periodus abas komandas vārtus neguva, Pitsburgas komandai otrā papildlaika vidū nācās nomainīt vārtsargu Keisiju Desmitu, bet Jevgēņijs Malkins trešajā papildlaikā beidzot izrāva uzvaru “Penguins”.

Igors Šestjorkins aizvadīja varonīgu maču, atvairot 79 no 83 “Penguins” metieniem, bet Keisijs Desmits tika galā ar 48 no 51 “Rangers” raidījuma. Luijs Domings atvairīja visus 17 “Rangers” metienus.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja 21 minūti un trīs sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus, vienreiz atdeva ripu pretinieku spēlētājam, kā arī uzvarēja 73% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.