Bļugera “Penguins” otrajā play-off mačā atsitas pret Šestjorkina mūri (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas otrajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē Ņujorkas kluba uzbrucējs Endrū Kops atklāja mača rezultātu, bet Džeiks Gencels devītajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda trešajā minūtē Raiens Stroums vairākumā atjunoja “Rangers” pārsvaru, bet Kriss Kraiders 13. minūtē to dubultoja. “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs perioda izskaņā gan vienus vārtus atguva.

Trešo mača nogriezni veiksmīgi aizvadīja Ņujorkas “Rangers”, vārtus gūstot Artēmijam Panarinam un Frenkijam Vatrano. Ņujorkas klubam šo pārsvaru arī izdevās noturēt un izlīdzināt sērijas rezultātu.

Igors Šestjorkins aizvadīja kārtējo lielisko maču, atvairot 39 no 41 “Penguins” metiena, bet Luijs Domings tika galā ar 35 no 40 “Rangers” raidījumiem.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja desmit minūtes un 39 sekundes, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja vienu metienuspa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus, vienreiz atdeva ripu pretinieku spēlētājam, kā arī uzvarēja 43% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.