Bļugera “Penguins” izlaiž parsvaru pret “Rangers” un nespēj noslēgt sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas piektajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 5:3 (1:0, 3:2, 2:0) viesos piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmās trešdaļas 11. minūtē “Penguins” Džeiks Gencels guva savus sestos vārtus play-off sērijā, bet Kriss Letangs otrā perioda sestajā minūtē dubultoja pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā “Rangers” nepilnās trīs minūtēs guva trīs vārtus: Ādams Fokss, Aleksis Lafrenjē un Džeikobs Trūba. Džeiks Gencels tomēr 13 sekundes pēc Trūbas vārtiem izlīdzināja rezultātu, iemetot septīto ripu piecās play-off spēlē.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Filips Hitils vairākumā vēlreiz vadībā izvirzīja “Rangers”, bet Raiens Lindgrens 16 sekundes pirms mača beigām iemeta ripu tukšos vārtos “Penguins” un pielika punktu mačam.

Igors Šestjorkins pirms nomaiņas atvairīja 29 no 32 “Penguins” metieniem, bet Luijs Domings tika galā ar 29 no 33 “Rangers” raidījumiem

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja 14 minūtes un 27 sekundes, izpildīja trīs spēka paņēmienus, vienreiz atdeva ripu pretiniekam, bet divreiz to atņēma, kā arī uzvarēja 75% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.