Bļugera “Penguins” izlaiž pārsvaru, bet uzvar trešo spēli pret “Rangers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 7:4 (4:1, 0:3, 3:0) mājās uzveica Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmās trešdaļas otrajā minūtē Pitsburgas kluba uzbrucējs Broks Makgins atklāja mača rezultātu, bet Kapo Kakko sestajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Džefs Kārters pirmā perioda devītajā minūtē vairākumā vēlreiz vadībā izvirzīja “Penguins”, 11. minūtē vairākumā Evans Rodrigezs dubultoja pārsvaru, bet 16. minūtē Rodrigezs palielināja priekšrocību līdz trim ripām.

Otro trešdaļu “Rangers” vārtos Igora Šestjorkina vietā iesāka Aleksandrs Georgijevs un Ņujorkas klubs aizvadīja daudz labāku periodu – septītajā minūtē Frenkijs Vatrano guva vārtus, astotajā minūtē Artēmijs Panarins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Endrū Kops mazākumā 16. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Dentons Hainens atguva pārsvaru “Penguins” komandai, bet Džeiks Gencels un Džefs Kārters iemeta ripu tukšos “Rangers” vārtos un pielika punktu mačam.

Igors Šestjorkins pirms nomaiņas atvairīja 11 no 15 “Penguins” metiena, bet Luijs Domings tika galā ar 32 no 36 “Rangers” raidījumiem. Aleksandrs Georgijevs atvairīja 19 no 20 metieniem.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja 11 minūtes un 42 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus,bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma ripu pretinieku spēlētājam, bet vienreiz to atdeva, kā arī uzvarēja 79% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.