Bļugera “Penguins” piedzīvo fiasko pret Austrumu konferences pastarīti (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) viesos piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 14 minūtes un 36 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat, Bļugers uzvarēja vien 36% iemetienu.

Pirmā perioda 16. minūtē mača rezultātu atklāja “Flyers” uzbrucējs Morgans Frosts, bet otrā perioda septītajā minūtē Noa Keitss palielināja “Flyers” pārsvaru līdz divām ripām.

Trešā perioda desmitajā minūtē Keitss vairākumā guva savus otros vārtus mačā, bet 17. minūtē Sidnijs Krosbijs guva vienīgos “Penguins” vārtus šajā spēlē. Treviss Koneknijs 18. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Penguins” vārtos un palīdzēja “Flyers” izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Luijs Domings tika galā ar 39 no 42 “Flyers” raidījumiem, bet Martins Džounss atvairīja 37 no 38 “Penguins” metieniem.

Teodors Bļugers šosezon 63 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Penguins” šosezon 80 mačos nopelnījuši 101 punktu un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Filadelfijas “Flyers” ir 15. vietā Austrumu konferencē ar 61 punktu 79 cīņās.

Nākamais mačs “Penguins” naktī uz trešdienu, 27. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Edmontonas “Oilers” komandu.