Bļugera “Penguins” atkal zaudē un spēlēs septīto maču (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sestajā mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” komanda ar rezultātu 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) mājās piekāpās Ņujorkas “Rangers” vienībai.

Pirmās trešdaļas 15. minūtē “Penguins” uzbrucējs Džefs Kārters atklāja mača rezultātu, bet jau pusotru minūti vēlāk Braiens Rasts dubultoja “Penguins” pārsvaru.

Otrā perioda sestajā mnūtē Mika Zibanejads vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet minūti vēlāk Zibanejads savam kontam pievienoja vēl vienu vārtu guvumu un izlīdzināja rezultātu.

Kriss Kraiders vairākumā 14. minūtē jau vadībā izvirzīja “Rangers”, bet “Penguins” līderis Jevgēņijs Malkins 17. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Kriss Kraiders pusotru minūti līdz trešā mača nogriežņa izskaņai guva izšķirošos vārtus, bet Endrū Kops 27 sekundes pirms mača beigām pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Igors Šestjorkins atvairīja 31 no 34 “Penguins” metieniem, bet Luijs Domings tika galā ar 33 no 37 “Rangers” raidījumiem

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus aizvadīja deviņas minūtes un 59 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz bloķēja pretinieku metienu, kā arī uzvarēja 57% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.