Bļugera “Canucks” spēles beigās pakutina līdzjutēju nervus, bet uzvar (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) uzvarēja Kalgari “Flames” vienību.

Bļugers šajā spēlē 13 minūtēs un 39 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu uzvarēja 47,1% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu atklāja “Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs, bet devītajā minūtē Sems Lafertijs dubultoja pārsvaru.

13. minūtē “Flames” kapteinis Mikaels Baklunds vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet otrās trešdaļas 20. minūtē Iļja Mihejevs atjaunoja viesu divu vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Eliass Lindholms guva otros “Flames” vārtus, taču “Canucks” jaunpienācējs Ņikita Zadorovs 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos Kalgari kluba vārtos.

54 sekundes pirms pamatlaika beigām Eliass Lindholms realizēja vairākumu un guva trešos “Flames” vārtus, taču atspēlēties mājiniekiem neizdevās un “Canucks” izcīnīja uzvaru.

Tečers Demko atvairīja 20 no 23 “Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrems tika galā ar 18 no 21 “Canucks” raidījuma.

Bļugers šosezon 11 spēlēs izcēlies ar vienu vārtu guvumu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Canucks” ar 33 punktiem 25 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flames” ar 23 punktiem 24 cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 6. decembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.