Bļugera “Canucks” nespēj atspēlēties un piedzīvo zaudējumu “Flames” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Kalgari “Flames” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 29 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 65% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 18. minūtē Makenzijs Vīgars panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Dilons Dube izvirzīja vadībā “Flames”, bet 20. minūtē Noa Hanifins dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Džonatans Iberdo panāca rezultātu 4:1 Kalgari kluba labā, bet Nilss Hoglanders 11. minūtē guva otros “Canucks” vārtus.

Atspēlēties Bļugera komandai gan neizdevās un 19. minūtē Eliass Lindholms ieraidīja ripu tukšos Vankūveras vienības vārtos.

Jakubs Markstrems atvairīja 20 no 22 “Canucks” metieniem, bet Keisijs DeSmits tika galā ar 34 no 38 “Flames” raidījumiem.

Bļugers šosezon trīs spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Canucks” ar 25 punktiem 17 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Flames” ar 14 punktiem 16 mačos ierindojas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 19. novembrī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Kraken” vienību.