Bļugera “Canucks” izlaiž divu vārtu pārsvaru, bet papildlaikā uzvar “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 46 divreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 83,3% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Broks Besers atklāja spēles rezultātu, bet vien 47 sekundes vēlāk Besers vairākumā dubultoja pārsvaru.

Markuss Petersons 17. minūtē vienus vārtus atguva, taču Eliass Petersons minūti un 11 sekundes vēlāk atjaunoja Vankūveras kluba divu vārtu pārsvaru.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet tikai 29 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Krosbijs spēja izlīdzināt mača rezultātu.

Papildlaika ceturtajā minūtē Eliass Petersons gan izrāva uzvaru Vankūveras “Canucks”.

Tečers Demko apstādināja 32 no 35 “Penguins” metieniem, bet Alekss Nedeljkovičs pirms nomaiņas tika galā ar sešiem no deviņiem “Canucks” raidījumiem. Tristans Džarijs apstādināja 19 no 20 atlikušajiem metieniem.

Bļugers šosezon 28 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles. Pēdējās 13 cīņās hokejists izcēlies ar trim vārtiem un desmit piespēlēm.

“Canucks” ar 59 punktiem 42 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Penguins” ar 45 punktiem 40 cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 13. janvārī viesos plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres”.