Bļugera “Canucks” ielaiž trīs bezatbildes vārtus un zaudē trešo spēli pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda viesos ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) piekāpās Kolorado “Avalanche” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 16 minūtēs un 14 sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 69,2% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 11. minūtē “Canucks” uzbrucējs Džei Tī Millers atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Raiens Džohansens panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Džohansens izvirzīja vadībā “Avalanche”, bet 28 sekundes pirms pamatlaika beigām Arturī Lekonens pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Canucks” vārtos.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 24 no 25 “Canucks” metieniem, bet Tečers Demko tika galā ar 24 no 26 “Avalanche” raidījumiem.

Bļugers šosezon 44 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 17 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” zaudējuši trīs spēles pēc kārtas un ar 80 punktiem 58 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē un NHL, bet “Avalanche” ar 74 punktiem 57 cīņās ierindojas trešajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 23. februārī viesos plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Sietlas “Kraken”.