Bļugera “Canucks” atspēlējas, pārtrauc četru zaudējumu sēriju un atgriežas NHL līderpozīcijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību,

Bļugers šajā spēlē 14 minūtēs un 25 sekundēs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 63,6% iemetienu un no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē “Bruins” uzbrucējs  Jespers Bokvists atklāja spēles rezultātu. Dentons Hainens 12. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Broks Besers vienus vārtus atguva, bet minūti un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Filips Hroneks izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Broks Besers vairākumā izrāva uzvaru “Canucks” komandai.

Tečers Demko atvairīja 20 no 22 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 36 no 39 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers šosezon 46 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

“Canucks” pārtrauca četru zaudējumu sēriju un ar 82 punktiem 60 spēlēs atrodas pirmajā vietā Rietumu konferencē, kā arī NHL, bet “Bruins” ar 81 punktu 59 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 28. februārī mājās plkst. 5:00 pēc Latvijas laika pret Pitsburgas “Penguins” vienību.