“Blues” tiek nākamajā kārtā, “Oilers” izrauj septīto spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā Sentluisas “Blues” mājās ar rezultātu 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārspēja Minesotas “Wild” vienību un izcīnīja ceļazīmi uz otro izslēgšanas spēļu kārtu.

Pirmajā trešdaļā mača rezultātu atklāja Sentluisas komandas aizsargs Niks Ledijs, bet otrajā periodā “Blues” guva trīs vārtus – komandas kapteinis Raiens O’Railijs dubultoja pārsvaru, Tailers Bozaks guva trešos vārtus, bet Vladimirs Tarasenko iemeta ceturto ripu “Wild” vārtos.

Trešajā mača nogrieznī Mets Damba deva cerības “Wild”, bet tie bija vienīgie komandas vārti šajā mačā. Koltons Pareiko tukšos vārtos pielika punktu spēlei un sērijai.

Džordans Biningtons atvairīja 25 no 26 “Wild” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 22 no 26 “Blues” raidījumiem. Sentluisas “Blues” ar rezultātu 4-2 uzvarējuši sēriju un pirmo reizi kopš 2019. gada uzvaras Stenlija kausa izcīņā iekļuvuši otrajā kārtā.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) viesos uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmajā periodā Edmontonas kluba kapteinis Konors Makdeivids atklājamača rezultātu, bet otrajā trešdaļā Evanders Keins dubultoja pārsvaru.

Šons Durzi samazināja rezultāta starpību otrajā periodā, bet trešajā trešdaļā Karls Grundstrems panāca izlīdzinājumu. Taisons Berijs trešā perioda izskaņā vēlreiz izvirzīja vadībā “Oilers”, bet Evanders Keins pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Džonatans Kviks atvairīja 33 no 36 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 30 no 32 “Kings” raidījumiem. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.