“Blues” izlīdzina rezultātu sērijā, Kviks apstādina “Oilers” jaudīgo uzbrukumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā Sentluisas “Blues” mājās ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) pārspēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmajā periodā Džordans Kairu atklāja rezultātu “Blues” labā, bet Kirils Kaprizovs panāca neizšķirtu rezultātu vēlāk periodā.

Dāvids Perons otrajā trešdaļā vēlreiz vadībā izvirzīja “Blues” un Džordans Kairu dubultoja Sentluisas kluba pārsvaru.

Metjū Boldijs trešajā mača nogrieznī samazināja “Blues” pārsvaru līdz minimumam, bet Dāvids Perons tukšos vārtos guva ceturto ripu Sentluisas komandas labā. “Blues” kapteinis Raiens O’Railijs pirms mača beigām paspēja gūt arī piektos vārtus.

Džordans Biningtons atvairīja 28 no 30 “Wild” metieniem, bet Marks Andrē Flerī tika galā ar 29 no 33 “Blues” raidījumiem. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Citā mačā Losandželosas “Kings” mājās ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Trevors Mūrs pirmajā periodā atklāja mača rezutātu “Kings” labā, bet vēlāk periodā Trojs Stečers dubultoja Losandželosas komandas pārsvaru.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešajā mača nogrieznī Karls Grundstrems palielināja “Kings” pārsvaru līdz trim ripām. Tāpat, Grundstrems tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Džonatans Kviks atvairīja katru no 31 “Oilers” metiena, bet Maiks Smits tika galā ar 42 no 45 “Kings” raidījumiem. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2. Abas komandas šajā mačā nopelnīja 84 soda minūtes.