“Blues” atspēlējas no 0:3 un svin uzvaru

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas piektajā mačā Sentluisas “Blues” ar 5:4 (0:2, 1:1, 3:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Kolorādo “Avalanche”.

Rezultāts sērijā kļuva 3-2 par labu “Avalanche”.

Pirmajā trešdaļā Neitans Makinons izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pārspējot “Blues” vārtsargu Ville Huso 4. un 19. minūtē.

Otrā perioda sākumā Gabriels Landeskogs panāca 3:0. Desmit minūtes vēlāk Vladimirs Tarasenko bija pirmais pie atlēkušās ripas un vienus vārtus atguva.

Noslēdzošajā trešdaļā “Blues” izdevās izlīdzināt rezultātu, pateicoties Roberta Tomasa un Džordana Kairou vārtu guvumiem – 3:3. Taču divas minūtes pēc Kairou vārtiem, Makinons guva savus trešos vārtus jeb Hat-trick. Pamatlaika pēdējā minūtē Tomasam izdevās pārspēt Darsī Kemperu un izcīnīja papildlaiku, kurā 4. minūtē Tailers Bozāks atnesa “Blues” otro uzvaru sērijā.

Kempers atvairīja 25 metienus no 30, taču Huso tika galā ar 30 no 34 raidījumiem.