“Blue Jackets” nespēj izmantot Merzļikina fantastisko sniegumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) viesos piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Pirmā perioda 16. minūtē Ēriks Haula pārspēja Merzļikinu un atklāja mača rezultātu, bet Gustavs Nīkvists 28 sekundes pirms perioda beigām panāca izlīdzinājumu.

Džastins Denforts 42 sekundes pēc otrās trešdaļas sākuma vienīgo reizi spēlē vadībā izvirzīja “Blue Jackets” klubu, bet Breds Maršāns 19. perioda minūtē vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Ēriks Haula trešā mača nogriežņa 17. minūtē vairākumā deva priekšrocību Bostonas klubam, bet Džeiks Debrasks un Čārlijs Koils iemeta ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos, sagādājot Kolumbusas komandai sesto zaudējumu pēc kārtas.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 37 no 40 “Bruins” metieniem. Šosezon 46 mačos Elvis atvairījis 90,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,41 ripu. Džeremijs Sveimans atvairīja 22 no 24 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 69 spēlēs guvusi 69 punktus un ir desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Bruins” ar 91 punktu 68 cīņās atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.